Kalastusringi aasta 2016 aruanne

Treeningud regulaarselt 2 x nädalas.
Võistlustel osaletud 16 korda.
Koolitusi 8. Lektoriteks Denis Manov, Harri Nurk, Raio Piiroja.

Üritused:

kalameeste üritus ``Kaldad puhtaks!``
Tartu LV üritus ``Koristustalgud``
forellikoelmute tegemised Onga jõel koos MTÜ-ga Forellisõbrad
kalastuslaager Võrumaal Kirikumäel 6 päeva, 16 last
ERM-i külastus
pakkide tegemine pagulaslaagris olevatele lastele
väljasõit Rekule jm uute kalapüügikohtadega tutvumiseks
väljasõit Kasari jõele klubi Angler fiiderpüügi õppepäevale
lastevanemate koosolek

Meediakajastused:

TPM-s vähemalt 5 korda
Tartu Ekspress 4.08.16
Võrumaa Teataja 08.16
Anne Schotteri artikkel ajakirjas ``Kalastaja`` nr.82
facebook kalakratid
facebook Tartu Koidu Keskus
foorumid kalale.eenupuklubi.eerybolov.ee
www.koidukeskus.ee kodulehekülg
jm. infokanalid

Saavutused

individuaalsed kohad:
  • esikohti 4,
  • teisi kohti 2,
  • kolmandaid kohti 3,
  • neljandaid kohti 2,
  • viiendaid kohti 2 

võistkondlikult:
  • 1 teine koht,
  • 1 kolmas koht.

Aastalõpu seisuga on kalastusringi nimekirjas 15 last.


IV kvartali aruanne

Osaletud 2 võistlusel - Saadjärve Röövik ja Aheru Karikas, toodud üks esikoht (Tauri ) ja üks II koht (Kevin). Meediakajastused: reklaam Tartu Postimehes ja Anne Schotteri artikkel ``Kalastajas``. ) 9 trenni ja 3 jääaluse püügi koolitust. ERMi külastus. Pakkide tegemine pagulaslaagris olevatele lastele.Lisaks regulaarsetele treeningutele tegime septembris väljasõidupäeva Kasari jõe äärde, kus toimus klubi Angleri feederpüügivõistlus. Oli tore ekskursioon mööda erinevaid püügikohti marsruudil Tartu - Kasari. Kus meeldis, tegime peatuse ja loopisime spinningut. Lõpuks saime jälgida feedersportlaste kalapüüki ja sellest üht-teist kõrva taha panna.Laager oli tore. Iga päev sai kalastada nii kaldalt kui paadist, lisaks kalakrattidele oli hulk huvilisi Tartust ja mujalt Põlvamaast Virumaani. Kokku 16 last. Enamus soovis sellist laagrit järgmiselgi suvel ja mitmed otsustasid kalastusringiga ühineda. Nagu ikka, toimusid kalastusteemalised loengud, vestlused, viktoriinid. Eriline tänu koolitajatele Denis Manov, Raio Piiroja ja Harri Nurk! Vaata fotosid Koidu Keskuse facebookist!Juulikuu oli suhteliselt rahulik. Lisaks iganädalastele trennidele osalesime võistlusel Oiu Kala, kus Renaldo Kibildas pidi leppima III kohaga. Tegelesime  aktiivselt  kalastuslaagri ettevalmistusega. Laager toimub 14.-19.aug. Võrumaal. On veel paar vaba kohta, soovijatel helistada 5220 963.Aprilli- ja maikuu möödusid heategevuslike ürituste tähe all. Algas kalameeste initsiatiivil toimunud koristustöödega ``Kaldad puhtaks!``, seejärel võeti osa Tartu LV korraldatud talgupäevast, kus likvideerisime loodusvaenulike kodanike poolt Emajõe äärde tekitatud prügimäge ning lõpuks aitasime MTÜ-l Forellisõbrad Onga jõele koelmuid rajada. Vahepeal toimus rida spinningupüügi trenne ning võistlusi. Laste kalapüügivõistluselt Võrus tõi Renaldo Kibildas II koha ning Street Fishingul Pärnus tuli ÜLDarvestuses V kohale. Renaldo hakkab treenerile kandadele astuma!
Maikuu lõpetame Suure-Jaani Spinninguga.Märtsis saime jätkata talipüügiga.
5.märtsil toimus Paunküla Karikas III, kus osalesid Renaldo. Tauri, Marcos-Ervin ja Robin. Renaldo tuli noortearvestuses IV kohale.
9.märtsil oli Anne kanalil trenn Robin oli koos isaga. Alati teeb koostöö lastevanematega suurt rõõmu.
12.märtsil Olime Kaiavere Karikal. o kala.
19.märtsil Tartus Anne Karikalt tõi Renaldo Kibildas koju I koha karika.
26.märtsil jälle Renaldol esikoht, seekord Saadjärve Tinakalal. Uhke tunne oli, kui meie poiss tuli noortes esikohale ja meie treener Denis Manov meeste arvestuses esikohale. Tubli tandem!Veebruarikuu oli ilmastiku poolest kapriisne. Siiski õnnestus osaleda Paunküla Karikal II ja talipüügi EM-l Erastvere järvel.Jäälemineku võimaluse puudumise korral viisime läbi 2 üritust - talipüügi õppepäeva siseruumis koos püügivahendite korrastamisega ning ringsõidu jääoludega tutvumiseks Tartu maakonnas. Leidsime hea spinningupüügi koha Puhja lähedal Rekul.Aasta 2016 algas rõõmsalt. Meil on nüüd uus treener eelmise taliliiga võitja ja Eesti meister spinningupüügis Denis Manov, kes viis juba lastele läbi talviste  püügivahendte õppepäeva. Võtsime osa Tamula Talvest, Paunküla Karikast I, Võrtsjärve Karikast I, Tõrva Tirgust, tõime koju 1 medali (Renaldo Kibildas)ja 2 karikat (Renaldo ja Edgar Kure). Nüüd kahjuks jääolud ei võimalda talipüüki teha, vaatame, mis veebruaris edasi saab.